Dzień Kobiet u Ananasów – Grupa 0A

Dzień Kobiet u Ananasów – Grupa 0A

8 marca, jakże wspaniały dzień dla wszystkich kobiet i dziewcząt. Także dla naszych Ananaskowych dziewczynek okazał się być bardzo miłym, gdyż chłopcy wręczając im wspólny prezent zaśpiewali uroczyście „100 lat”, złożyli dziewczynkom życzenia oraz z zadowoleniem obserwowali ich radość na otrzymane prezenty….a tam….kuferek pełen plastycznym ozdób: pisaki, cekinki, brokaty, serduszkowe naklejki, klejnociki, cyrkońki, bibułka, modelina, i caałe mnóstwo kolorowanek…aż 148 sztuk (drukarka Pani Monisi chodziła caaały wieczór ;p). Ponadto dla wszystkich dzieci był mały, słodki poczęstunek….no i dla chłopców znalazł się mały podarunek, mianowicie otrzymali wielkie kolorowanki z ich ukochaną polską drużyną piłkarską…..hmmm….po raz pierwszy widziałyśmy chłopców tak ochoczo kolorujących ;p

Nie zapomnieliśmy o bliskich nam kobietach….naszych wspaniałych Mamach, które jak najbardziej zasługiwały na okazanie im miłości i wdzięczności tegoż dnia. W związku z tym przygotowaliśmy dość nietypowy bukiecik kwiatów, a mianowicie, pięknie wiosennie ozdobione kubeczki z zasadzonymi cebulkami na domowy szczypiorek.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI!!!

Eh….gdyby tylko każdy dzień mógł być tak wspaniały jak ten 😉