BIEG TROPEM WILCZYM

BIEG TROPEM WILCZYM

W niedzielę 4.03.2018r. w Redzie odbył się Bieg Tropem Wilczym, największy bieg pamięci w Polsce, ale też za granicą. Uczestnicy, w tym uczniowie i nauczyciele naszej szkoły biegli, by uczcić i oddać hołd żołnierzom polskiego podziemia, działającego w latach 1944–1963 w obrębie przedwojennych granic RP. Dystans, który mieli do przebiegnięcia to 1963 m- symboliczna data śmierci ostatniego żołnierza wyklętego. W imprezie udział wzięło 164 biegaczy z Redy i okolic. Oficjalnego otwarcia biegu dokonał burmistrz Redy pan Krzysztof Krzemiński. Na zakończenie imprezy Urząd Miasta w Redzie przygotował dla uczestników regeneracyjny posiłek oraz napoje. Odbyło się również losowanie nagród i niespodzianek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu- odwagi, wytrwałości oraz motywacji, dzięki której tak licznie stawili się na starcie mimo niesprzyjającej pogody.

Do zobaczenia za rok.