WYJAZD  NA SZTUKĘ TEATRALNĄ PT. ,, KUBA I BUBA CZYLI SAVOIR-VIVRE DLA DZIECI”

WYJAZD NA SZTUKĘ TEATRALNĄ PT. ,, KUBA I BUBA CZYLI SAVOIR-VIVRE DLA DZIECI”

22.02.2018r. uczniowie kl. I, II, III wraz z wychowawcami udali się do Centrum Nauki EKSPERYMENT w Gdyni na spektakl przygotowany przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa pt. ” Kuba i Buba czyli savoir-vivre dla dzieci „. Przedstawienie w humorystyczny sposób uczy trudnej sztuki savoir-vivre’u. Uczniowie dowiedzieli się zatem czy młodszy powinien wyciągać rękę do starszego i czy zamiast kłótni nie lepiej skorzystać z magicznych słów – dziękuję, przepraszam i proszę. Dowcipne sytuacje z życia codziennego na pewno będą zapamiętane i utrwalone dzięki przedstawieniu. Spektakl potrafił utrzymać uwagę widzów, a w odpowiednim momencie wywołać naturalny śmiech. Miejmy nadzieję, że zasady dam i dżentelmenów uda nam się zauważyć w naszej szkole już od najmłodszych uczniów.