FINAŁ  WOJEWÓDZKI W „DWA OGNIE USPORTOWIONE” DZIEWCZĄT

FINAŁ WOJEWÓDZKI W „DWA OGNIE USPORTOWIONE” DZIEWCZĄT

W dniu 15.02.2018r. reprezentacja dziewcząt z SP nr 4 stanęła do walki w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w „Dwa Ognie Usportowione”. W finale wzięło udział 6 najlepszych drużyn dziewcząt z całego województwa. Były to drużyny z Redy, Kwidzyna,Czarnej Wody, Czarnego, Tczewa oraz Gdańska. Mecze rozgrywały się w dwóch grupach. Nasza drużyna w swojej grupie przegrała jeden mecz i jeden wygrała. Dziewczęta w tej sytuacji mogły walczyć o III miejsce. Ostatecznie w ostatnich minutach meczu nasza drużyna zajęła IV miejsce. Od III miejsca dzieliły nas zaledwie 4 pkt. Przez wszystkie mecze nasze dziewczęta wykazywały się dużą walecznością i koncentracją godną podziwu. Do medalu zabrakło troszkę szczęścia, ale i tak wielkie brawa za bardzo wysokie miejsce w województwie.

Reprezentacja: Nikola Rykowska, Pola Gazecka, Dominika Pytel, Julia Żylla, Anna Gajewska, Amelia Kaczmarek, Aleksandra Gomułka, Laura Szreder, Iga Jagiełło.

Opiekun: Anita Namiotko