SZKOLNY  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W styczniu 2018 roku rozegraliśmy szkolny turniej piłki nożnej na hali cieszący się dużym zainteresowaniem uczniów. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn; 7 z klas III gimnazjum, 6 z klas II i 2 z klas VII szkoły podstawowej. Rozgrywki trwały od początku stycznia. Po fazie grupowej odpadły trzy zespoły. Fazę ćwierćfinałową rozgrywaliśmy już systemem pucharowym. Do półfinału zakwalifikowały się klasy: IIIC, IIIB, IIIE, IID, IIB i IIID.

Wyniki meczy półfinałowych: IIIC – IID 1:7; IIIB – IIB 9:0; IIIG – IIID 3:8

Do turnieju finałowego awansowały trzy najlepsze zespoły: IID, IIIB, IIID, które rozegrały mecze finałowe 29.01.2018 w piątek.

Wyniki meczy finałowych IIIB IIID 8:1; IID – IIID 6:0; IID – IIIB 5:1

1. miejsce IID w składzie Marcel Sajka, Kacper Matusiak, Miłosz Mycio, Michał Formella, Dawid Król Dawid Michalski.
  2. miejsce IIIB w składzie Kamil Trocki, Bartosz Gorczyca, Igor Gortatowski, Igor Supiński, Gracjan Kotecki, Bartosz Klamecki, Jan Jabłonowski-Kęska.
  3. miejsce IIID w składzie Piotr Szczodrowski, Przemysław Bladowski, Kacper Szydłowski, Filip Lewicki, Jakub Fornalik.

Nagrody specjalne otrzymali: Sajka Marcel – najlepszy bramkarz; Mycio Miłosz – najlepszy obrońca; Gorczyca Bartosz – najlepszy strzelec; Trocki Kamil – najlepszy zawodnik; Dawid Król – nagroda fair play.

Lista najlepszych strzelców:

1. Gorczyca Bartosz – 17