POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

 

Dnia 25.01.2018r. W Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce Halowej. Licząca 17 zawodniczek i zawodników ( rocznik 2007 i 2008) reprezentacja naszej szkoły wywalczyła aż 11 medali. Na zawodach tej rangi startują zawodnicy z dziesięciu obszarów naszego powiatu: miasto Reda, miasto Rumia i miasto Wejherowo oraz gminy wiejskie: Choczewo, Gniewino, Linia,Luzino, Łęczyce, Szemud, gmina Wejherowo. Przy tak ogromnej liczbie uczestników, każdy medal to ogromny sukces. Konkurencje, w jakich startowali sportowcy to: skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, bieg na 30 metrów, skok wzwyż , bieg długi (500 metrów dla dziewcząt i chłopców) oraz sztafety 4x100m.

Nasi medaliści:

1 miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m. – Julia Żylla, Julianna Szymańska, Amelia Kaczmarek, Nikola Rykowska

1 miejsce sztafeta chłopców 4x100m. – Mateusz Sabisz, Jakub Dylak, Szymon Biliński, Marek Machnicki

1 miejsce w biegu na 30m. – Szymon Biliński

2 miejsce w biegu na 500m. – Jakub Dylak

3 miejsce w skoku wzwyż – Marek Machnicki

Serdeczne gratulacje dla medalistów oraz całej reprezentacji naszej szkoły.

opiekunowie: Anita Namiotko i Maciej Paczkowski