Dzień Babci i Dziadka  u Pszczółek – grupa OE

Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek – grupa OE

Mieliśmy niesłychaną przyjemność i zaszczyt gościć w progach naszej szkoły Nasze Kochane Babcie i Kochanych Dziadków, jak również Kochane Prababcie i Kochanych Pradziadków! To było wyjątkowe spotkanie pełne wzruszeń i śmiechu! Pszczółki miały możliwość zaprezentować się na scenie pierwszy raz co również potęgowało wspaniałe emocje. Wśród wierszy, piosenek, tańców błyskały flesze aparatów Mam i uwieczniały dla nas te wyjątkowe momenty! Zostawiamy w serduszkach na cały rok wszystkie ciepłe rozmowy i uśmiechy, wyczekując kolejnego spotkania. Nasi Goście byli zachwyceni podarkami – Babcie z pięknymi torebkami, Dziadkowie z dostojnymi krawatami częstowali się przepysznymi ciastami przygotowanymi przez Niezastąpione Mamy…

Dziękujemy i już zapraszamy ponownie !

Kamila Nowicka