MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE HALOWEJ

19 grudnia 2017r w Hali MOSiR w Rumi odbyły Mistrzostwa Powiatu w Halowej Lekkoatletyce Gimnazjum i klas 7.
Po eliminacjach miejskich , które odbyły się 7.12 w naszej Hali SP 4, w których zdobyliśmy aż 20 medali  pojechaliśmy do Rumi zmierzyć się z najlepszymi lekkoatletami z całego powiatu wejherowskiego. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek . Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Czterech naszych uczniów stanęło na podium, zajęliśmy też kilka 4 i 5 miejsc.

Kacper Matusiak – II miejsce w biegu na 1000m

Kamil Trocki – III miejsce w biegu na 1000m

Mikołaj Kunz – II miejsce w skoku wzwyż

Maciej Skrzypski – III miejsce w pchnięciu kulą

Maja Przybyła – IV miejsce w biegu na 30m

Dominik Skoczylas- V miejsce w biegu a 30m

Zuzanna Żylla- VII miejsce w biegu na 30m