Wizyta zerówek w Urzędzie Miasta

Tegoroczne obchody Dnia Pluszowego Misia minęły nam naprawdę hucznie! Po sukcesie zdjęciowej akcji na rzecz chorych dzieci, rozstrzygniętym konkursie na pracę wspólną w grupach przedszkolnych, wizycie w Bibliotece Miejskiej na cudownych misiowych zajęcia z zaszczytem zawiadamiamy, że delegacja grup przedszkolnych miała przyjemność gościć w Urzędzie Miasta!
Wybraliśmy się do Pana Burmistrza w celu sprezentowania mu jednej z prac konkursowych. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło przez co poczuliśmy się naprawdę zaszczyceni. Pan Burmistrz przywitał nas słodkościami i jak na Prawdziwy Gospodarz oprowadził nas po naszym pięknym urzędzie opowiadając przy tym wiele ciekawych historii. Najbardziej podobał nam się stary dzwonek, który pozostał w nowym gmachu urzędu po dawnej szkole oraz przepiękne rzeźby autorstwa Izajasza Rzepy.
Nie zapomnimy też Sali Obrad i możliwości zasiadania przy najważniejszym stole. Wizyta była dla nas wielkim przeżyciem i na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo.
Eliza Matejczyk