Konkurs grupowy na „Pluszowego Misia” w zerówkach

Konkurs grupowy na „Pluszowego Misia” w zerówkach

Wszystkie zerówki z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia zorganizowały konkurs plastyczny na grupowego misia. Przepiękne prace zerówkowiczów od tygodnia stroiły korytarze naszej szkoły. W piątek, tj. 24 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. W składzie komisji jurorskiej były Panie ze świetlicy, natomiast przewodniczącą komisji była Pani wicedyrektor Iwona Dzionk. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się na korytarzu szkolnym. Decyzją Jurorów wygranym misiem został miś „Sensoruś” grupy 0D. Serdeczne gratulacje dla dzieci oraz Pani Elizy Matejczyk. Wygrana praca powędrowała na zaszczytne miejsce na tablicy wraz ze złotym orderem, ponadto wszystkie dzieci otrzymały małe co nieco za udział w konkursie.

Monika Halczak Lewandowska