Akcja charytatywna z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

Akcja charytatywna z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

23 listopada wszyscy uczniowie klas 0 – IV wzięli udział w sesji zdjęciowej wraz ze swoim ukochanym pluszakiem w fotobudce. Akcja nie miałaby miejsca, gdyby nie dobroć serca sponsorów, którymi są Państwo Izabela i Robert Jop ze studia fotograficznego „Pan Robert Fotografia” w   Redzie.    Ich    wkładem    w    akcję    było: udostępnienie fotobudki, wszelkiego rodzaju gadżety, w które dzieci mogły się przebierać, materiały potrzebne do druku zdjęć oraz opieka profesjonalnego fotografa. Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem i zaangażowaniem ze strony dzieci, nauczycieli, jak i rodziców, gdyż dzięki hojnym datkom, udało nam się zebrać 1433zł na rzecz hospicjum „Bursztynowa przystań” z Gdyni.

Składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania wszystkim dobrym duszyczkom, które przyczyniły się do pomocy finansowej, dzięki której dzieci z hospicjum będą mogły otrzymać niezbędne lekarstwa.

Współorganizatorzy akcji:

Monika Halczak – Lewandowska

Monika Niesiobędzka

Eliza Matejczyk