WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

19 października w Garczynie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna chłopców naszej szkoły w kategorii gimnazjum i klas 7 zajęła II miejsce w sztafecie10 x 1000m. Po cichu liczyliśmy na zwycięstwo, jednak musieliśmy uznać wyższość drużyny z Gdańska, która obroniła tytuł Mistrza Województwa. Skład zespołu w kolejności zmian : Dominik Skoczylas, Miłosz Mycio, Igor Rusiecki, Kajetan Borawski, Michał Formella, Oliwier Baran, Dawid Król, Grzegorz Bach, Kacper Matusiak, Kamil Trocki. Rezerwa : Jakub Rosengart, Szymon Kołacz, Filip Kozierowski.
Opiekunowie : Krzysztof Jędrzejewski, Ilona Myszk, Tomasz Formella
Gratulacje!