Stypendyści Burmistrza Redy

Stypendyści Burmistrza Redy

Dnia 19.10.2017 w auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie rozdano stypendia Burmistrza Redy pana Krzysztofa Krzemińskiego.

Obecni byli również doradca ds. społecznych i oświaty pani Teresa Kania oraz radni Andrzej Byczkowski (przewodniczący komisji sportu i kultury) oraz Łukasz Kamiński (przewodniczący komisji oświaty). Nagrodzeni zostali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studentów za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Uczniom naszej szkoły pogratulowała również obecna na uroczystości pani dyrektor Dominika Kowaliszyn.

Opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej radny Łukasz Kamiński wraz z Burmistrzem wręczyli też podziękowania młodzieżowym radnym II kadencji oraz nominacje nowo wybranym radnym III kadencji.

Autorem zdjęć jest Kajetan Kołodziejski. Więcej zdjęć:

Publié par Szkoła Podstawowa 4 im. płk. Kazimierza Pruszkowskiego i Gimnazjum nr 1 sur samedi 21 octobre 2017