VII Powiatowy Konkurs Europejski

W dniu 09.05.2017 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 w Redzie odbył się finał VII Powiatowego Konkursu Europejskiego. Swoim patronatem objął go jak co roku pan Europoseł Jarosław Wałęsa, a jego biuro zadbało także o nagrody i upominki dla uczestników. Z testem wiedzy zmierzyło się 25 uczniów z 6 różnych szkół powiatu wejherowskiego. Laureatami konkursu zostali :

I miejsce Michał Piłat (Gim 2 Rumia)

II miejsce Wojciech Mak (Gim 1 Reda)

III miejsce Łukasz Toporek (Gim 1 Wejherowo)

IV miejsce ex equo Piotr Damrath (Gim 1 Reda), Emil Reszczyński (Gim 2 Rumia) i Maciej Skwierawski (Społ. Gim Ekol. Rumia)

Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa i drobne upominki. Organizatorami konkursu było dwoje nauczycieli wiedzy o społeczeństwie ZS 1 w Redzie – Alina Kreft i Łukasz Kamiński. Wszystkim uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!