Wybory Miss i Mistera szkoły

Wybory Miss i Mistera szkoły

Dzisiaj odbył się finał wyborów Miss i Mistera Gimnazjum nr 1 na rok szkolny 2015/2016. Zaprezentowani zostali wszyscy kandydaci ubiegający się o tytuł, a następnie samorząd szkolny podał wyniki kilkudniowego głosowania uczniów na Miss i Mistera Publiczności. Specjalne jury (w składzie: pan dyrektor Marek Kamiński, pani księgowa Katarzyna Pozańska i pani kadrowa Karolina Bochan) dokonało wyboru Miss, Mistera, Wicemiss i Wicemistera Szkoły.  Korony, szarfy oraz nagrody rzeczowe laureatom wręczył dyrektor szkoły, pan Marek Kamiński.

W wyniku głosowania uczniów tytuły otrzymali:

Miss Publiczności Natalia Skorutowska (kl. III d)

Mister Publiczności Nikola Kupperschmidt (kl. I d)

Jury wyłoniło:

Miss Szkoły Maja Prylińska (kl. II g)

Mister Szkoły Karol Godlewski (kl. II g)

Wicemiss Szkoły Matea Masłyk (kl. I b)

Wicemister Szkoły Nikola Kupperschmidt (kl. I d)

Serdecznie dziękujemy samorządowi szkolnemu i jego opiekunom za przygotowanie wyborów, prowadzącym Ani i Paulinie, oraz Oli która umiliła nam swym śpiewem czas między pokazami.