Obchody majowe uroczyście i sportowo

W dniu 29 kwietnia w auli szkolnej nasza młodzież zaprezentowała montaż słowno-muzyczny z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel przygotowali wspólnie uczniowie klas I b, I c, III f , klas II gimnazjum oraz chór szkolny. Wszystko to pod nadzorem pań Grażyny Terech, Jolanty Wojnarowicz, Henryki Rotty i Barbary Tańskiej oraz przy akompaniamencie księdza Pawła Labudy.

Zwieńczeniem Tygodnia Kultury był także mecz piłki nożnej halowej o Puchar Burmistrza. Pomysłodawcą i aktywnym uczestnikiem tego przedsięwzięcia był uczeń klasy II f i członek samorządu uczniowskiego odpowiedzialny za sport szkolny, Dawid Szymichowski. Przygotowania nadzorowali pani Wanda Chomacka i pan Tomasz Formella. Odwiedziły nas tego dnia i wręczyły puchar panie Sekretarz Miasta Hanna Janiak i Pełnomocnik Burmistrza ds. Społecznych i Oświaty Teresa Kania.