Chłopcy z naszego gimnazjum NAJLEPSZĄ SZTAFETĄ W POLSCE!

Chłopcy z naszego gimnazjum NAJLEPSZĄ SZTAFETĄ W POLSCE!

24 kwietnia w Łodzi odbył się Międzynarodowy Finał w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „INTERNATIONAL VENA CROSS FESTIWAL 2016”. Z najlepszymi drużynami z Polski rywalizowały również zespoły zagraniczne, między innymi z Czech, Rosji, Estonii. Nasi chłopcy reprezentowali województwo pomorskie. Zajęli I miejsce oraz zdobyli tytuł Mistrza Polski. 🙂

Reprezentacja biegła w składzie: Rafał Śmielak, Cezary Sawczuk, Piotr Miotk, Jan Świątek, Marcel Betcher, Natan Trawicki, Wiktor Fedde, Mateusz Kustusz, Bartosz Jantowski, Mateusz Jezierski, Filip Lasek, Dominik Skoczylas.

Do startu drużynę przygotowywali trenerzy LA Ilona Myszk i Krzysztof Jędrzejewski.

Brawo za wspaniałą sportową postawę i promocję naszego regionu!