Projekty w naszej szkole

Gimnazjum nr 1 w Redzie, w ramach współpracy z Wejherowski Centrum Kultury, zakończyło pracę w projekcie pod nazwą „3 odsłony teatru pomorskiego”. Uczniowie klasy 2 b uczestniczyli w warsztatach w WCK oraz stworzyli filmy: „Etiuda o naszym teatrze” oraz „Słuchowisko-szkatułka pamięci”. Filmy te zostały zaprezentowane na konferencji podsumowującej projekt i wysoko ocenione przez widzów.

Ze swoimi uczniami w projekcie pracowały: Anna Kuryło, Katarzyna Piwecka-Witt, Ludmiła Zysk.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu z parady teatralnej, w której uczestniczyli nasi uczniowie w czerwcu 2015.

Projekt „3 odsłony teatru pomorskiego” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.