Chrzest pierwszoklasistów

5 października odbył się chrzest pierwszoklasistów Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy w Redzie. Tradycyjnie już w auli naszej szkoły zgromadzili się najmłodsi uczniowie, by zostać nieoficjalnie przyjętymi w poczet gimnazjalistów. Zaprezentowali oni przygotowane wcześniej układy do wylosowanych nagrań oraz wzięli udział w konkursach. Specjalne jury oceniło występy i wybrało najlepszy spośród siedmiu zaprezentowanych na scenie. Tak jak w zeszłym roku, wygrała klasa I b. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy uznania, a wielu uczniów wygrało też słodkie nagrody w konkursie wiedzy o szkole, w konkursie pochłaniania biszkoptów na czas oraz w konkursie odwzorowywania wizerunku swojego wychowawcy na twarzy wybranego ucznia.

Dziękujemy samorządowi szkolnemu za przygotowanie tej imprezy, a panu Łukaszowi i Mateuszowi Kamińskim za nadzór nad przebiegiem tej uroczystości. 🙂