Mistrzyni Makroregionu w skoku wzwyż szósta w kraju! :)

Mistrzyni Makroregionu w skoku wzwyż szósta w kraju! :)

Udział w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbyły się w dniach 26-27 września w Radomiu, zakończył się ogromnym sukcesem uczennicy trzeciej klasy naszego gimnazjum, Weroniki Sapińskiej. Weronika zaprezentowała się w zawodach znakomicie. W pierwszej próbie pokonała wysokość 150 i 155 cm. Nie udało się jej jednak przeskoczyć 160 cm. Ostatecznie w MPM z udziałem najlepszych młodzików w Polsce Weronika zajęła VI miejsce.

Prawo startu w zawodach na szczeblu ogólnopolskim nasza reprezentantka wywalczyła 12 września podczas Mistrzostw Makroregionu w Słupsku. Zdobyła tam złoty medal i tytuł Mistrzyni Makroregionu, pokonując wysokość 158 cm.

Zawodniczce i jej trenerom: p. Ilonie Myszk oraz p. Krzysztofowi Jędrzejewskiemu gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych udanych startów! 😀