Z Łodzi przywieźli brązowy medal!

Z Łodzi przywieźli brązowy medal!

Dnia 26 kwietnia 2015 roku w Łodzi odbył się Międzynarodowy Finał w Sztafetowych Biegach Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych Ponadgimnazjalnych „International Vena Cross Festival 2015”.

Nasi chłopcy z Gimnazjum nr 1 w Redzie reprezentujący województwo pomorskie wywalczyli III miejsce i brązowy medal. Oprócz reprezentantów wszystkich województw z naszego kraju, startowały także ekipy z Łotwy, Estonii, Litwy, Rosji, Bułgarii, Białorusi, Słowacji, Czech, Austrii, Niemiec i Węgier.

Gimnazjum nr 1 w Redzie wystąpiło w składzie: Hubert Żywiec, Dawid Wałdowski, Rafał Śmielak, Jan Świątek, Wiktor Fedde, Adam Majchrzak, Bartłomiej Trocki, Daniel Grunwald i Mateusz Kustusz. Młodych sportowców przygotowali do startu trenerzy lekkiej atletyki Ilona Myszk i Krzysztof Jędrzejewski. Gratulacje!!!

Tutaj reportaż z zawodów.

Mamy też nowe wiadomości z ringów bokserskich. Konrad Końdzio-Kaczmarkiewicz wygrał w pierwszej rundzie.