Sukcesy uczniów Gim1 Reda z języka angielskiego

W marcu zakończyły się poszczególne etapy konkursów z języka angielskiego, w których brali udział nasi uczniowie.

1) Finalistami Wojewódzkiego kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego na rok szkolny 2014/15 zostali Rozalia Hoppe (III b, opiekun Mateusz Kamiński) i Michał Walczak (IIIc, opiekun Marzena Borodziuk).

2) Zwyciężczynią IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego przeprowadzonego w Liceum im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie została uczennica klasy III b Rozalia Hoppe (opiekun Mateusz Kamiński) .

3) Do finału V Powiatowego Konkursu Super Bowl awansowali:

– w klasach I: Daria Radgowska, Paulina Salamucha , Sebastian Ladach (wszyscy I b, opiekun Marlena Jasińska), Aleksander Czerwionka, Juliusz Parchem, Kacper Drzazga (wszyscy I c, opiekun Łukasz Kamiński)

– w klasach II: Izabela Dampc, Jakub Kloka, Mateusz Kustusz  (wszyscy II b, opiekun Marzena Borodziuk), Hanna Drewek (II c, opiekun Mateusz Kamiński) – Jakub Kloka zajął V miejsce w finale

– w klasach III: Rozalia Hoppe (III b, opiekun Mateusz Kamiński), Michał Walczak, Rozalia Karolczak, Igor Ewertowski (wszyscy III c, opiekun Marzena Borodziu) – Michał Walczak zajął II miejsce w finale, Rozalia Hoppe – III miejsce, Igor Ewertowski – IV miejsce, a Rozalia Karolczak – V miejsce

4) Do finału IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla trzecioklasistów w I Liceum im. Książąt Pomorskich w Rumi awansowali Rozalia Karolczak, Daniel Sobociński (oboje III c, opiekun Marzena Borodziuk) i Dominika Węsierska (III b, opiekun Mateusz Kamiński)

Gratulacje! Jesteśmy z Was bardzo dumni 🙂