Gim1 powraca do walki!

Gim1 powraca do walki!

Reprezentacja chłopców Gimnazjum nr 1 w Redzie zdobyła I miejsce na XVI Gimnazjadzie Województwa Pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Relacjonuje Adrian Szmidt z klasy 2 f:

„Najpierw pokonaliśmy osiem szkół z powiatu wejherowskiego. Do Garczyna przyjechało 20 drużyn z całego województwa pomorskiego. Trasa była ciężka: pagórkowata, wąska, z zakrętami. Ten bieg to sztafeta 10 razy 1000 metrów. Biegliśmy dla p. Ilony Myszk i p.Krzysia Jędrzejewskiego. Wiedzieliśmy, że to dla nich bardzo ważne. Wygraliśmy. Jesteśmy zadowoleni i dumni z siebie. Liczę na dobre miejsce w Łodzi na Mistrzostwach Polski. ”

Zawody odbyły się w Garczynie 17 października 2014.

Skład drużyny:

Dawid Wałdowski 3 a

Mikołaj Karłowski 3 a

Daniel Grunwald 3 c

Bartek Trocki 3 c

Hubert Żywiec 3 d

Mateusz Kustusz 2 b

Piotr Miotk 2 d

Rafał Śmielak 2 c

Wiktor Fedde 2 c

Adrian Szmidt 2 f

rezerwowy: Filip Lasek 1 e