Chrzest pierwszoklasistów

Chrzest pierwszoklasistów

Nowych uczniów gimnazjum powitał samorząd szkolny organizując występy i konkursy. Wszystkie klasy miały możliwość zaprezentowania się przed specjalnym jury w wylosowanym wcześniej utworze. Gospodarze udali się na specjalny tor przeszkód do szatni szkolnej, gdzie czekał ich również specjalnie na tą okazję przygotowany poczęstunek. Wśród wyzwań, przed którymi stanęli pierwszoklasiści, znalazło się jedzenie biszkoptów z miski pełnej mleka bez użycia rąk (zwyciężył Karol Godlewski z klasy 1 g, który pochłonął 23 biszkopty w 30 sekund) czy malowanie podobizny wychowawcy na twarzy koleżanki lub kolegi z klasy (tu zwyciężyła reprezentacja klasy 1 e). Całość zakończyła się ogłoszeniem zwycięzców prezentacji oraz wręczenie dyplomów dla wszystkich klas.

Tutaj można obejrzeć występy wszystkich klas:

1 a

1 b

1 c

1 d

1 e

1 f

1 g

Na koniec – wszyscy do sprzątania! 😀