IV Powiatowy Super Bowl – sukces Gim1 Reda! :)

IV Powiatowy Super Bowl – sukces Gim1 Reda! :)

Konkurs języka angielskiego Super Bowl co roku cieszy się dużą popularnością w naszym powiecie. Tegoroczna edycja okazała się szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły, bowiem spośród 118 uczniów gimnazjów biorących udział w konkursie aż 6 miejsc w ścisłym finale zdobyli uczniowie Gim1 Reda 🙂

Wśród klas pierwszych Jakub Kloka (kl. 1 b) zajął 5. miejsce. Wśród klas drugich było aż trzech laureatów z naszej szkoły – Michał Walczak (kl. 2 c) – 2. miejsce, Rozalia Hoppe (kl. 2 b) – 6. miejsce, Igor Ewertowski (2 c) – 7. miejsce. Wśród klas trzecich w czołówce znalazły się uczennice klasy 3 b – Dominika Czapiewska (3. miejsce) oraz Zuzanna Richert (5. miejsce).

Serdeczne gratulacje! 🙂 Tutaj można zapoznać się ze szczegółami konkursu, a tu można obejrzeć relację Twojej Telewizji Morskiej z finału konkursu. Zapraszamy także do galerii!