XVII Spotkanie Ekologiczne za nami

XVII Spotkanie Ekologiczne za nami

W Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy w Redzie po raz siedemnasty odbyło się Spotkanie Ekologiczne pod hasłem „Okaż kulturę – chroń naturę. Impreza obejmuje konkurs literacki, plastyczny, fotograficzny oraz wiedzy ekologicznej. W tym roku zgłosiło się 200 uczniów z 18 szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nasze gimnazjum, jak co roku, zajęło czołowe miejsca.

W konkursie literackim wśród nagrodzonych są: Hanna Drewek, Klaudia Hilla, Diana Fryc, Weronika Runtz. W konkursie plastycznym i fotograficznym: Marta Strzyżewska, Klaudia Hebel, Karolina Zdrojewska, Adrian Bardo, Mieszko Opielewicz, Alicja Wiktorek. W konkursie wiedzy ekologicznej Agata Borawska i Zuzanna Majkowska zajęły II i III miejsce.

Gratulujemy! 🙂

Tutaj można zapoznać się ze szczegółowym sprawozdaniem, natomiast w galerii można obejrzeć zdjęcia z tej imprezy.