Chrzest pierwszoklasistów

Chrzest pierwszoklasistów

Dzisiaj w auli Gimnazjum nr 1 w Redzie odbył się tradycyjny chrzest pierwszoklasistów. Tegorocznym motywem przewodnim był zakład karny. Najmłodsi uczniowie przemienili się w penitencjariuszy, a w personel zakładu wcielił się samorząd szkolny. Klasy pierwsze zaprezentowały układy do wylosowanych wcześniej podkładów muzycznych, a gospodarze klas trafili na „tortury” do cel szatni szkolnej. Występy oceniało profesjonalne jury, a w przerwach między prezentacjami odbywały się konkursy (m. in. jedzenie ciasteczek, tajemniczej papki
z czekolady
oraz malowanie wychowawców na twarzach uczniów). Całość zmagań zakończyła się zwycięstwem klasy I c, druga była klasa
I f, trzecia I b, a pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia.

Oto występy poszczególnych klas:

I a

I b

I c

I d

I e

I f

I g