Miss i Mister szkoły

Miss i Mister szkoły

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka cała społeczność szkolna zgromadziła się w auli, gdzie zaprezentowali się kandydatki i kandydaci do tytułu najpiękniejszych. Dnia 03.06.2013 roku odbyły się wybory na Miss i Mistera Gimnazjum nr 1 w Redzie obecnego roku szkolnego.
Samorząd Szkolny przeprowadził przez poprzednie dwa tygodnie głosowanie, którego wyniki zostały zaprezentowane publiczności pod koniec całej uroczystości.

W trakcie trwania wyborów obradowało także jury (pan dyrektor Marek Kamiński, pani Bożena Wawrzyniak i pani Joanna Brakowska), które wskazało Miss i Mistera Elegancji. W tym roku tytuły te powędrowały do Magdy Gorczycy i Kuby Urbanowicza (oboje z klasy I B).

W przerwie pokazów pan dyrektor wraz z opiekunami samorządu wręczył akty wyboru nowemu przewodniczącemu i nowym członkom Samorządu Szkolnego Gimnazjum nr 1 w Redzie. Następnie pan Łukasz i pan Mateusz zaprezentowali wyniki głosowania uczniów. Wicemiss został Konrad Kaczmarkiewicz z klasy I D, a Wicemisterem Kuba Urbanowicz. Koronę Miss Szkoły na rok szkolny 2012/13 otrzymała Klaudia Dunst, a koronę Mistera Szkoły otrzymał Marcel Gostomski (oboje uczniowie klasy III A). Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody i szarfy ufundowane przez Samorząd Szkolny.