Spotkanie Ekologiczne 2013

Spotkanie Ekologiczne 2013

Spotkanie Ekologiczne odbywające się w Zespole Szkół nr 1 w Redzie to cykliczna impreza wpisana do Wojewódzkiego Kalendarza Imprez. W tym roku jego szesnasta edycja pod hasłem „Bądź z natury ekologiem”, nad którą patronat objął Burmistrz Miasta Redy, odbyła się 20 marca 2013 roku. Nadrzędnym celem Spotkania  było pokazanie kluczowego znaczenia postaw i zachowań ekologicznych dla ochrony piękna i życia na Ziemi. O zasięgu konkursu świadczy ilość nadesłanych prac i zaangażowanie dużej ilości nauczycieli w przygotowanie swoich uczniów. Organizacją imprezy zajęły się nauczycielki: Agata Brzeska, Agnieszka Potrykus, Katarzyna Hincke, Karolina Bieńkowska, Jolanta Makowska. W przygotowaniach pomagały  pani Dorota Markowska i pani Jolanta Roman.

Sprawozdanie z tego wydarzenia, wraz z wynikami poszczególnych konkursów, można przeczytać tutaj, a w naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z tej imprezy. Zapraszamy!