Najświeższe sukcesy naszych uczniów w konkursach

Przodujemy zwłaszcza w matematyce i języku angielskim!
Oto ostatnie olśniewające wyniki naszych uczniów w konkursach 🙂

KONKURS MAT 2013

W konkursie tym wzięło udział 56 uczniów. Najlepszy wynik uzyskał Mikołaj Majkowski
(II c), który zdobył 86% punktów, a tym samym zajął I miejsce w województwie
i 34. w kraju. Opiekunem Mikołaja jest mgr Lucyna Szczepańska.

II POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III

Konkurs odbył się 22.03.2013 w I LO im. Książąt Pomorskich w Rumi. Po etapie szkolnym do finału przeszli uczniowie: Kacper Kunz, Jacek Okruciński, Mateusz Stachecki, Katarzyna Romejko (wszyscy – III c). Tytuł laureata oraz nagrodę rzeczową w wysokości 200 zł zdobyli Mateusz Stachecki (II miejsce) oraz Jacek Okruciński (III miejsce). Ich opiekunem jest
mgr Lucyna Szczepańska.

II POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III

Dnia  22 marca 2013 roku w I LO im. Książąt Pomorskich w Rumi odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III gimnazjów Małego Trójmiasta Kaszubskiego.

Do finału zakwalifikowało się 6 uczniów, w tym aż 3 uczniów z naszego gimnazjum z kl. III b:

I miejsce zajęła Martyna Kucharczyk

II miejsce zajęła Natalia Pietrzycka

V miejsce zajął Patryk Czyżewski

Ich opiekunem jest mgr Marlena Jasińska.

II POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJUM

23 marca 2013 roku w LO im. Sobieskiego w Wejherowie odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. II miejsce zajęła Martyna Kucharczyk (III b, opiekun – mgr Marlena Jasińska), a III miejsce zajął Maciej Mądry (III c, opiekun – mgr Marzena Borodziuk)

Gratulujemy zwycięzcom! Jesteśmy z Was dumni! 🙂