Mistrzostwa Szkoły w piątkach piłkarskich

Mistrzostwa Szkoły w piątkach piłkarskich

Jak co roku w ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi odbywał się turniej halowy piątek piłkarskich o mistrzostwo szkoły. W półfinałach zmierzyły się ostatecznie  zespoły klas I c z III g oraz II c z III a. W ich wyniku do finału awansowały obie klasy trzecie. Dnia 07.02 rozegrane zostały: mecz o miejsce trzecie, w którym klasa II c różnicą jednej bramki pokonała klasę I c (4:3) oraz mecz finałowy, w którym klasa III g pokonała klasę III a 8:1. Tego dnia zostały wręczone przez dyrektora puchary i medale oraz nagrody rzeczowe. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został reprezentant zwycięskiego składu Dawid Hebel.

Tegoroczni Mistrzowie Szkoły (III g) zgodnie z tradycja zmierzyła się dzień później z drużyną nauczycieli i rodziców. Po długim i zaciętym pojedynku szkolni mistrzowie pokonali swoich przeciwników 7:6.