Wybory Miss i Mistera szkoły

Wybory Miss i Mistera szkoły

1 czerwca 2012 roku w szkolnej auli odbył się finał wyborów na Miss i Mistera Gimnazjum nr 1 w Redzie. W Dzień Dziecka uczniom zaprezentowało się 20 kandydatek i kandydatów chcących zdobyć tytuł. Niektórzy postanowili wystartować w kategorii przeciwnej, by mieć możliwość uzyskania  upragnionych laurów. Kandydaci wystąpili w strojach codziennych oraz w tak zwanym freestyle’u.

Głosowanie odbywało się cały tydzień, a dodatkowo jury wybierało Miss i Mistera Elegancji. Komisja nie miała wątpliwości i tytuły trafiły do: miss II E Tomasza Godlewskiego (występującego jako Pamela Godlewska) oraz mistera II A Marcela Gostomskiego. Po przeliczeniu prawie 700 głosów ogłoszone zostały wyniki – Wicemiss Szkoły została Marta Zielińska z klasy III C, a Wicemisterem został Kuba Zygmunt z I D. Miss Szkoły na rok szkolny 2011/12 wybrana został(a) miss klasy I E – Radek Kamiński, a Misterem Szkoły na rok szkolny 2011/12 wybrany został mister klasy III A – Kacper Ziętkowski.

Wybory te zostały przygotowane i przeprowadzone przez Samorząd Szkolny pod opieką pana Łukasza Kamińskiego.