Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

21 marca 2012 roku w auli Gimnazjum nr 1 w Redzie odbyło się coroczne „wiosenne karaoke” zorganizowane przez panie Marzenę Borodziuk, Jolantę Wojnarowicz i pana Łukasza Kamińskiego. Wszyscy uczniowie mieli okazję poobserwować występy wokalne swoich koleżanek i kolegów. Pani dyrektor Katarzyna Witt uwieczniła popisy na szkolnej kamerze. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali dwaj uczniowie klasy I e: Patryk Dopke i Błażej Dzienisz, wykonujący tego popołudnia niezatapialny szlagier „Mydełko Fa”.

Dyrektor wręczył nagrodę za najlepszy projekt koszulki promującej nasze gimnazjum uczniowi klasy III g, Mateuszowi Zioło.

Opiekun Szkolnego Koła PCK pani Jolanta Wojnarowicz wręczyła też nagrody: za konkurs wiedzy o PCK, który wygrała w szkole Magda Gołocińska (III c), oraz za najlepsze wyniki w zbieraniu zakrętek na cel charytatywny – najwięcej udało się tym razem uzbierać klasie III b (głównie dzięki wychowawczyni – pani Marzenie Borodziuk, która zapewniła napływ ponad 20 000 zakrętek!).