Nowy Samorząd Szkolny wybrany!

Dnia 16 maja 2011 roku odbyły się wybory Samorządu Szkolnego Gimnazjum nr 1 w Redzie. Tradycyjnie już uczniowie poszczególnych klas głosowali w auli szkolnej na swoich reprezentantów w przyszłym roku szkolnym. Wybory pod okiem Szkolnej Komisji Wyborczej (w osobach opiekunów samorządu – p. Marzeny Borodziuk i p. Łukasza Kamińskiego) przeprowadzały 3 podkomisje w składzie : Barbara Abramowicz, Aleksandra Betcher, Jakub Beyer-Knitter, Anna Koller, Weronika Konkol, Agata Pozańska, Tomasz Raszka, Michalina Soitz i Mikołaj Trybull.

O przewodniczenie Samorządowi ubiegało się troje uczniów, a ich wyniki były następujące:

Piotr Bulman – 142 głosy II B
Paulina Chyła – 137 głosów II B
Martyna Wróbel – 57 głosów II A

Piotrek Bulman został wybrany na Przewodniczącego Samorządu na przyszły rok szkolny. W skład samorządu, oprócz wyżej wymienionej trójki, wybrani zostali :

Agnieszka Groenwald II B
Dawid Hebel I G
Joanna Jabłonowska II C
Sebastian Kałużny II B
Beata Kardyś II C
Maciej Lubiszewski II B
Filip Nowakowski I B
Maciej Pepliński II C
Julia Pinkosz I E
Anna Raszka I C
Mateusz Stachecki I C
Adriana Wenta II E
Krzysztof Witt II B
Hanna Wojciechowska II B

Nowy Samorząd na spotkaniu organizacyjnym do końca maja zadecyduje o podziale na sekcje i przypadających funkcjach zastępcy przewodniczącego, skarbnika i przewodniczących poszczególnych sekcji.

Gratulujemy i czekamy na owocną współpracę! 🙂

Krótki film z wyborów można obejrzeć tutaj.

Zapraszamy również do galerii, by obejrzeć zdjęcia zrobione podczas głosowania.