Sukcesy uczniów naszego gimnazjum w Biegu Mikołajów

4 grudnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Mikołajów, który był ostatnim – 3 etapem w I Zimowym Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Redy Krzysztofa Krzemińskiego.

W biegu na dystansie 5 km wzięło udział blisko 400 zawodników. Kacper Matusiak zameldował się na mecie jako 10 w kategorii Open, a w kategorii do 29 lat 6 ze świetnym wynikiem 18,33 min, 16 w kategorii Open (a 8 do 29) przebiegł Marcel Betcher z czasem 19,11 min, a następnie jako 24 w kategorii Open przekroczył linie mety Dawid Król z czasem 19,32 min.
Wśród dziewcząt najlepiej pobiegła Daria Teska – 3 w kategorii do 29 lat z czasem 22,47 min. a następnie kolejno Wiktoria Ostrowicka i Julia Górniak.
Gimnazjum reprezentowało 31 uczniów tym klasa 1 d sportowa wystartowała niemalże w komplecie. Gratulacje należą się najmłodszej zawodniczce naszej szkoły Poli Król, która wykazała się niezwykłą wytrzymałością i charyzmą osiągając bardzo dobry czas 25,25 min!
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i czekamy na kolejne biegi organizowane przez MOSiR.

biegi-640x443