Klasa 6B na spektaklu „Iskry Niepodległej”

W piątek, 03.10.2024, uczniowie klasy 6B wraz z wychowawcą Ludmiłą Zysk wzięli udział w niecodziennym spektaklu pt. „Iskry Niepodległej”. Spektakl został zorganizowany w zamkniętej naczepie wystawowej, w której uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentację, poruszającą kwestie energii, zdobyczy techniki, solidarności społecznej, eksploracji Ziemi i kosmosu.

Jej bohaterowie to osoby, których działalność zmieniła naszą codzienność poprzez różnorakie odkrycia dokonane przez Polskich naukowców, podróżników, myślicieli, m. in. Ludwika Hirszfelda, Jana Czochralskiego, Wandę Rutkiewicz, Irenę Sendlerową czy Mieczysława Bekkera.
Mieliśmy wspaniałą i niebywałą okazję być czynnymi uczestnikami niezapomnianej lekcji historii, lekcji patriotyzmu i kultury w pięknie zaaranżowanym wnętrzu…ciężarowej naczepy!

Ludmiła Zysk