Przedszkolaki świętują Dzień Rodziny!

Dzień Rodziny to święto, które zajmuje szczególne miejsce zarówno w sercach rodziców, jak i dzieci i wychowawców w przedszkolu. Jest to spotkanie, w czasie którego wszystko inne przestaje mieć znaczenie – liczy się czas wspólnie spędzony z dziećmi.

Tak też w tym roku każda z grup świętowała ten dzień na swój sposób..

Żabki, Liski i Kotki świętowały w swoich salach prezentując wspaniałe przedstawienia, następnie wspólnie zajadając ciasta i słodkości.

Z kolei grupa Biedronek wraz z rodzicami wybrała się na stadninę koni Pegaz w Redzie. Rodzice licznie przybyli i chętnie uczestniczyli w zabawach i zawodach sportowych.

Jeżyki zdecydowały się na występ na auli szkolnej, po czym rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni na patio przedszkolne, gdzie czekał na nich grill, ciasta, wata cukrowa i niespodzianka w postaci tortu ze zdjęciem grupy, przygotowanego przez dzieci dla rodziców.

BIEDRONKI

JEŻYKI