Spotkanie z Mikołajem 😊 😊 😊

Rozpoczął się świąteczny czas, więc i nasi uczniowie z utęsknieniem czekali na przyjście Mikołaja. Wszystkie dzieci 6 grudnia przyszły do szkoły, ubrane na czerwono, w mikołajowych czapkach oraz innych świątecznych ozdobach.  W salach gotowe już były zimowo świąteczne dekoracje oraz pięknie ustrojone przez uczniów choinki 😊

Do klasy 1 E zawitał prawdziwy Mikołaj. Dzieci z ogromnym przejęciem przywitały Go w naszej klasie.  Śpiewaliśmy kolędy, świąteczne i piosenki. Każdy z nas miał okazję opowiedzieć Mikołajowi parę słów o sobie i swoich świątecznych marzeniach.  Potem Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom słodycze i prezenty. Mieliśmy też okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, które uwieczniły te wspaniałe, wesołe i magiczne chwile.

W klasach odbyły się również zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci poznały historię św. Mikołaja, oglądały filmy, śpiewały piosenki, tańczyły i wykonywały prace plastyczne równymi technikami. Każdy pierwszak tego dnia otrzymał upominek i słodką niespodziankę.

To był wspaniały i niezapomniany dzień. Mikołaju do zobaczenia za rok 😊😊😊

Karolina Bąkowska,  Ewa Bobrowska.