DRODZY RODZICE PRZYPOMINAMY O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ PRZERWIE WAKACYJNEJ!

W MIESIĄCU LIPCU NASZE PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE

Aby skorzystać z opieki przedszkolnej w miesiącach LIPIEC – SIERPIEŃ,  wymagane jest złożenie Wniosku, który można pobrać u wychowawcy, w sekretariacie lub na stronie internetowej w zakładce –dla rodzica-dokumenty/regulaminy przedszkole – wakacje. Wypełnione Wnioski proszę złożyć drogą mailową na adres: sekretariat@sp4.reda.pl (w temacie proszę wpisać wniosek wakacje- przedszkole) lub w sekretariacie do dnia 31.05.2022.

Dzieci mogą być przydzielone do  przedszkoli pełniących dyżur w czasie wakacji w sposób losowy. Grupy będą łączone. Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola dyżurującego zamieszczona zostanie na tablicy ogłoszeń w i-przedszkolu do dnia 11 czerwca wraz z kwotami opłat i numerami kont przedszkoli.

Karta dziecka

Upoważnienie do odbioru dziecka z Przedszkola nr 4 w Redzie w okresie wakacyjnym

Wniosek o objęcie dziecka opieką

Informacja o ochronie danych osobowych