Witamy na stronie biblioteki szkolnej SP nr 4 . Mamy nadzieję, że będzie ona często odwiedzana przez uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców.

Nasza biblioteka posiada księgozbiór liczący ponad 7000 książek o różnorodnej tematyce. Poza lekturami znajdziecie u nas zarówno książki przygodowe, obyczajowe i historyczne dla młodzieży jak i bogaty księgozbiór podręczny zawierający różnorodne słowniki, encyklopedie (ogólne i dziedzinowe) oraz książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy.

Od 2005 r. w czytelni działa Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej dostępne dla wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły w godzinach otwarcia biblioteki. Użytkownicy mają również możliwość skorzystania z urządzenia wielofunkcyjnego (skaner, ksero i drukarka).

Biblioteka czynna jest codziennie w godzinach 8.00 – 15.00

Nauczyciele bibliotekarze: