Dzieci z Przedszkola nr 4 w Redzie, Witają Wiosnę!

Dzieci z Przedszkola nr 4 w Redzie, Witają Wiosnę!

W piątek 19 marca, wszystkie grupy przedszkolne z Przedszkola nr 4 w Redzie, uroczyście powitały nową, najpiękniejszą porę roku: Wiosnę! jednocześnie żegnając Zimę, która w odpowiedzi na to obrażona poprószyła na odchodne śniegiem 😊 Kolorowym korowodem, z kwiatkami w dłoniach, dzieci spacerowały uliczkami w okolicy przedszkola, śpiewając wiosenne piosenki. Przedszkolaki podczas spaceru wypatrywały również pierwszych oznak wiosny: przebiśniegów, krokusów, sasanek i śladów budzącej się do życia przyrody. Obserwowały jak zmieniają się pączki i zielenią drzewa. Po powrocie do przedszkola, dzieci otrzymały medale na pamiątkę radosnego powitania wiosny, wykonały wiosenne karty pracy, odgadywały wiosenne zagadki oraz kolorowały i ozdabiały dużą Panią Wiosnę. To był bardzo miły i wesoły dzień, a uroczystość z okazji nadejścia wiosny sprawiła dzieciom wiele radości 😊

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B