Dzień Kobiet w Przedszkolu

Dzień Kobiet w Przedszkolu

8 marca to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie Kobiety, duże i małe obchodzą swoje święto. Tego dnia wszyscy chłopcy byli prawdziwymi „gentelmenami”, składali Paniom i Dziewczynkom z grupy życzenia i wręczali piękne laurki.  Dziewczynki otrzymały dyplom dla „Małej Księżniczki z Okazji Dnia Kobiet”, bądź medal. Wszystkie przedszkolne „Kobietki” dziękują chłopcom za piękne życzenia, promienne uśmiechy, kwiatki i słodkości. Ten dzień upłynął w miłej i wesołej atmosferze, świadczyły o tym uśmiechnięte buzie wszystkich przedszkolaków. Dzieci nie zapomniały o najważniejszych Kobietach w swoim życiu, czyli o swoich Mamach, dla których przygotowały przepiękne malowane bukiety.

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

TYGRYSKI 05/6C

RYBKI 05/6D

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B