Dzień Dinozaurów w Przedszkolu

Dzień Dinozaurów w Przedszkolu

26-go lutego przypada w kalendarzu przedszkolnym, jedno z ulubionych, nietypowych świąt jakim jest: „Dzień Dinozaura”. Obchodzimy je co roku, w naszym przedszkolu, ponieważ jest ono bardzo lubiane przez najmłodszych. Pomimo, faktu, że dinozaury wyginęły bardzo dawno temu, dalej wzbudzają wiele emocji oraz cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Przedszkolaki tego dnia przeniosły się w prehistoryczny, fascynujący i tajemniczy świat tych niezwykłych gadów. Poznały wiele ciekawych informacji na ich temat oraz dowiedziały się kim jest paleontolog. Wykonały tematyczne karty pracy, prace plastyczne, kolorowały i wycinały figurki dinozaurów, wspólnie zrobiły duży szkielet dinozaura, czy straszne maski dinozaurów. Dzieci bawiły się i tańczyły przy ulubionym utworze pt.: „Ribidibi” Rafała Brzozowskiego. Największą niespodziankę i dużą frajdę sprawiły dzieciom zdjęcia: w „ Paszczy Dinozaura”, które wyszły super! Popatrzcie sami 😊

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B