Przygotowania Przedszkolaków do Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Redzie

Przygotowania Przedszkolaków do Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Redzie

Grudzień to wyjątkowy miesiąc długo wyczekiwany przez dzieci oraz dorosłych. Kiedy nastał, najmłodsi szykowali się na wizytę Mikołaja, który obdarował ich prezentami. W korytarzach, drzwiach i oknach przedszkola pojawiły się przepiękne świąteczne dekoracje. W każdej przedszkolnej sali, stanęły dumnie i kolorowo przystrojone ozdobami oraz łańcuchami, zielone choinki.  Dzieci pięknie malowały świąteczne drzewka, ozdabiając prace cekinami i brokatem. W korytarzu słychać dźwięki zimowych piosenek oraz kolęd. Żadna z grup nie zapomniała, aby obdarować naszą Dyrekcję drobnym własnoręcznie wykonanym upominkiem. Szykowaliśmy również prezenty dla naszych rodziców… ale nie zdradzimy jakie. Popatrzcie sami… 😉

Ewa Bobrowska

ANANASY 06A

BIEDRONKI 06B

SÓWKI 04/5A

PSZCZÓŁKI 04/5B