DRUŻYNOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

DRUŻYNOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe rozpoczęły zmagania w ramach współzawodnictwa szkół Szkolnego Związku Sportowego.

Cztery drużyny naszej szkoły wygrywając zawody miejskie, reprezentowały nas w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Trzy drużyny zajęły 1 miejsca, jedna drużyna stanęła na 3 miejscu podium. 13 października wystartujemy w zawodach wojewódzkich, które w tym roku odbędą się w Człuchowie.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna dziewcząt, rocznik 2008- 2009: Oliwia Bielawska, Zuzanna Richter, Julia Szewczyk, Nikola Tarnowska, Julia Żylla, Marta Woźniak, Weronika Riebandt, Pola Pozańska. Chłopcy, rocznik 2008-2009 skończyli bieg na 3 miejscu: Oliwier Kościński, Wiktor Komorowsk, Adam Dylak, Marek Machnicki, Wiktor Matyjaszczyk, Fabian Robaszkiewicz, Jan Barca. Drużyna dziewcząt rocznik 2007- 2006 zajęła 1 miejsce: Amelia Kaczmarek, Paulina Molenda, Julia Szewczyk, Paula Strzelecka, Natalia Pstrągowską, Telimena Browarczyk-Bogdziewicz, Kornelia Stępinska, Nikola Rykowska. Chłopcy rocznik 2007-2006 również zdobyli 1 miejsce: Mateusz Sabisz, Filip Krzemień, Szymon Gdanietz, Oskar Burchard, Jakub Dylak, Kacper Ferra, Kacper Hertha.

Opiekunowie: pani Ilona Myszk i pan Tomasz Formella.

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne gratulacje za walkę i uzyskane wyniki.