MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Jak co roku we wrześniu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych o puchar pierwszego dyrektora szkoły Janusza Molaka i pamięci nauczycielki wychowania fizycznego Alicji Siry. Młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami licznie stawiła się na stadionie. Chętni uczniowie rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych, osobno chłopcy, osobno dziewczęta. Pozostali gorąco kibicowali swoim kolegom z trybun. Puchary i medale wręczała pani dyrektor szkoły Dominika Kowaliszyn wraz z panem Januszem Molakiem oraz pani wice dyrektor Katarzyna Hincke.

Wyniki poszczególnych biegów:

klasa 4 dziewczęta

1 miejsce Lena Herbasz

2 miejsce Anna Jop

3 miejsce Martyna Weserling

klasa 4 chłopcy

1 miejsce Adam Dylak

2 miejsce Jan Barca

3 miejsce Mateusz Sobisz

klasy 5-6 dziewczęta

1 miejsce Zuzanna Richter

2 miejsce Oliwia Bielawska

3 miejsce Weronika Riebandt

klasy 5-6 chłopcy

1 miejsce Szymon Zbróg

2 miejsce Oliwier Kościński

3 miejsce Piotr Skowroński

klasy 7-8 Dziewczęta

1 miejsce Kornelia Stępińska

2 miejsce Julia Żylla

3 miejsce Telimena Browarczyk – Bogdziewicz

klasy 7-8 chłopcy

1 miejsce Kacper Ferra

2 miejsce Gracjan Ziemiańczyk

3 miejsce Jakub Dylak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!