Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Jednym z najważniejszych świąt w każdym przedszkolu jest Dzień Przedszkolaka. W naszych grupach nie mogło być inaczej – 21 września Ananasy, Biedronki, Tygryski, Rybki, Sówki i Pszczółki nie mogły narzekać na brak atrakcji! Oprócz pasowania na przedszkolaka i złożenia uroczystej przysięgi przestrzegania Kodeksu Przedszkolaka, dzieci brały udział w grach integracyjnych, zajęciach tanecznych i zabawach z balonami, wykonywały również prace plastyczne z plasteliny i samodzielnie tworzyły mydełka. Wyjątkowe święto to też wyjątkowe drugie śniadanie, dlatego tego dnia nie mogło zabraknąć słodkich przekąsek. Zwieńczeniem Dnia Przedszkolaka było wręczenie pamiątkowych dyplomów i medali.

Kochane Przedszkolaki! z okazji Waszego święta, życzymy Wam nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu.

Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!

Wasze Wychowawczynie 🙂

 

06A

ANANASY

06B

BIEDRONKI

05/6D

RYBKI

04/5A

SÓWKI

04/5B

PSZCZÓŁKI