Projekt „Modlimy się Litanią Loretańską”

Projekt „Modlimy się Litanią Loretańską”

Projekt „Modlimy się Litanią Loretańską”
W związku z tym, że od dłuższego czasu nie widzimy się na normalnych lekcjach w szkole i nie mamy możliwości, aby pomodlić się razem z uczniami (jak to bywa na lekcji religii ), powstał projekt „Modlimy się Litanią Loretańską”. Każdy uczeń naszej szkoły, który chciał wziąć udział w projekcie, zgłaszał się i otrzymywał konkretne wezwanie z litanii do nagrania w formacie mp3. Gotowe nagranie z wypowiadanym przez siebie wezwaniem przesyłał do mnie. W projekt włączyło się blisko 50 uczniów. Chętni uczniowie zgłaszali się z różnych grup wiekowych. Nadesłane nagrania zostały połączone w całość i tak powstała nasza piękna modlitwa:)
Prezentacja dostępna pod linkiem:

https://www.facebook.com/wniebowzieciereda/videos/309755683350677/

Jola Arendt