MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

17 grudnia w Hali MOSIR w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Lekkoatletyce klas 7 i 8. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 6 medali, w tym 3 złote 2 srebrne i 1 brazowy. Złoty medal w skoku w dal z miejsca zdobył Wiktor Jagiełło, w pchnięciu kulą Gracjan Chrzanowski, w skoku wzwyż zloto Natalia Pstrągowska, a srebrny medal również w skoku wzwyż zdobyła Iga Chałupa a wśród chłopców 2 miejsce w skoku wzwyż zajął Artur Gołębiowski, w biegu na 1000m brązowy medal zdobył Kacper Kaczmarek. Natomiast 19 grudnia w w Wejherowie odbyły sie Halowe Mistrzostwa Powiatu klas 5 i 6. Nasi młodsi zawodnicy również zdobyli 6 medali. Rewelacyjnie zaprezentowała się Julia Żylla zdobywajac 2 zlote medale, w biegu na 30 i w skoku w dal z miejsca. Złoto zdobył również Szymon Gdanietz w skoku wzwyż i Jakub Dylak w biegu na 800m. Są to zawodnicy na codzień trenujący w UKS Jedynka Reda, w sekcji lrkkoatletycxnej. Srebry medal zdobył Szymon Bilinski w biegu na 30m, a brązowy Mateusz Sabisz w biegu na 800m, również zawodnik UKS Jedynka Reda. Opiekunami zawodników byli Ilona Myszk i Tomasz Formella. Wszystkim medalistom i uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy. Poziom zawodów był bardzo wysoki, wyniki uzyskane przez zawodników są naprawdę bardzo dobre. Zdobyliśmy klika 4 i 5 miejsc co wróży dobrze na przyszłość przy pozytywnym nastawieniu i chęciach zawodników do pracy na treningu.