MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 04.10.2019 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody były eliminacją do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 16.10.2019 roku w Gdyni. W rywalizacji wzięło udział ponad 500 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Pogoda dopisała, a poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki. Na zakończenie zawodów najlepsi zawodnicy i zawodniczki zostali nagrodzeni medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo- Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Reprezentacje naszej szkoły uzyskały znakomite wyniki, każda drużyna w swojej kategorii wiekowej stanęła na podium.
W Igrzyskach Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)
Dziewczęta:
II miejsce -Julia Żylla , Julianna Szymańska, Paulina Molenda,
Nikola Rykowska, Anna Baginska, Ida Glazer, Julia Zdziaszek, Oliwia Pospiech, Zuzanna Richter
Chłopcy:
I miejsce – Oskar Burchardt, Adam Dylak, Jakub Dylak, Kacper Ferra, Adrian Fietkiewicz, Szymon Gdanietz, Filip Krzemień, Marek Machnicki, Wiktor Matyjaszczyk, Mateusz Sabisz, Szymon Zbróg, Gracjan Ziemiańczyk

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005 – 2006)

Dziewczęta:
I miejsce – Maja Szymichowska, Telimena Bogdziewicz – Browarczyk, Iga Chałupka, Lena Gawron, Natalia Jankowska, Anna Kozłowska, Zuzanna Kulesza, Natalia Pstrągowska, Kornelia Stępińska, Daria Szuttenberg, Julia Formella
Chłopcy:
II miejsce – Marceli Śmielak, Artur Gołębiowski, Kacper Kaczmarek, Oskar Pruszynski- Raban, Miłosz Modzelewski, Jeremi Mojsiejenko, MarekMazur, Mateusz Rybandt, Juliusz Siepetowski, Cyprian Browarczyk- Bogdziewicz, rezerwa: Jakub Palubiak, Wojciech Bianga.
Opiekunowie drużyn: Ilona Myszk, Anita Namiotko, Danuta Palach, Tomasz Formella.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za zawodników , którzy będą reprezentować naszą szkole 16 października na zawodach wojewódzkich w Gdyni.